Najczęściej zadawane pytania:01/ JAKA JEST CENA MAGAZYNOWANIA TOWARU I PAKOWANIA?

Mamy ustaloną cenę magazynowania towaru za jedną paletę, ale cena ta zależy też od rodzaju towaru, formy pakowania, tego, czy będą to opakowania zbiorcze i jaka będzie liczba palet. Z kolei cena pakowania i nadawania towaru zależy od gabarytów, liczby elementów do konfekcjonowania w jednej przesyłce, liczby dokumentów do wydruku i dołączenia, a także od tego czy w ramach usługi będziemy się zajmować obsługą korespondencji, to jest -zwrotami i reklamacjami. Krótko mówiąc, cena za usługi magazynowania oferowane przez naszą firmę charakteryzuje się dużą elastycznością i różni się w zależności od wielu czynników.

 

02/ JAKA JEST CENA USŁUG TELEMAKRTINGOWYCH?

Cena usług call center zależy od tego, jakiego rodzaju rozmowy będziemy obsługiwać (przychodzące, wychodzące, polskie, obcojęzyczne). Na cenę mają również wpływ:
- godziny, w jakich call center ma pracować,
- dni tygodnia, w jakich call center ma pracować (czy będzie to też sobota),
- ewentualna konieczność przygotowania nagrania zapowiadającego,
- szacowana ilość telefonów do obsługi w ciągu miesiąca.

 

03/ CZY MAJĄ PAŃSTWO JAKIEŚ RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW?

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, jednak stałym klientom, którzy chcieliby podjąć z nami dłuższą współpracę, możemy zaoferować szczególnie atrakcyjne ceny.

 

04/ SPORO MÓWI SIĘ O ZAGROŻENIACH WYNIKAJĄCYCH Z OUTSOURCINGU (BRAK SPODZIEWANYCH OBNIŻEK KOSZTÓW, POGORSZENIE JAKOŚCI USŁUG WCZEŚNIEJ WYKONYWANYCH PRZEZ FIRMĘ SAMODZIELNIE, ZATARCIE WIZERUNKU FIRMY, ITD.). JAK UNIKNĄĆ TAKICH SYTUACJI?

Outsourcing, czyli podzlecanie usług wyspecjalizowanym firmom rozwija się coraz bardziej i cieszy się coraz większym powodzeniem. Bardzo często jest tak, że duża, znana na rynku firma ma siedzibę w kraju X, księgowość w kraju Y, telefoniczną obsługę klienta w kraju Z, a gdzie indziej swoje magazyny. Nie ma możliwości, aby jedna firma zajmowała się wszystkim, gdyż przekraczałoby to nie tylko jej możliwości finansowe, ale i czasowe. Dlatego też powstają firmy, które specjalizują się w swoich branżach i oferują swoje usługi innym firmom. Aby korzystanie z outsourcingu miało sens i przyniosło korzyści, powinno się podzlecać usługi firmom sprawdzonym, profesjonalnym, z doświadczeniem oraz wyspecjalizowanym w określonej dziedzinie.

MC Solution Sp. z o.o.
Olecka 23, lok. 213
04-980 Warszawa